Značka Krušovice patří mezi nejstarší české pivní značky. První písemná zmínka o místním pivovaru sahá až do roku 1581. Jako jediná česká pivní značka byla ve vlastnictví české královské koruny. V roce 1583 ji koupil král český a císař římský Rudolf II. Majetkem české královské koruny zůstala po celých 100 let.

Řízná 10

Žatecký chmel a vybrané odrůdy ječných sladů dávají pivu osvěžující chuť, vůni a příjemnou hořkost. Krušovická Desítka je řízná, proto se dobře pije a skvěle uhasí žízeň.

Mušketýr

Chuťově plná a zároveň skvěle pitelná jedenáctka s charakteristickou hořkostí českého chmele odrůd Premiant a Žatecký poloraný červeňák. Vyšší plnost a hutnou pěnu jí dodávají čtyři druhy sladů - český, mnichovský, karamelový a pšeničný.

Doporučení k pokrmům: Tradiční české pokrmy, jako jsou guláš, vepřový řízek, hovězí steak nebo nakládaný sýr.

Černé

Výrazná karamelová chuť s tóny pražené kávy, jemná chmelová hořkost a temná barva. Černé Krušovice jsou plným, chuťově výrazným a přitom osvěžujícím pivem.

 Heineken

Pivo Heineken má své kořeny v Holandsku a jeho historie se začala psát v roce 1864. Dnes je jednou z nejprodávanějších značek piva na světě. Prodává se ve více jak 170 zemích v zelené lahvi, která symbolizuje, že se pivo vyrábí z přírodních surovin - chmelu, sladu a vody. Působivý design lahve je spojen s tradiční červenou hvězdou. Středověcí pivovarníci věřili, že má mystickou sílu chránit kvalitu piva.Každá chvíle s pivem Heineken má své osobité kouzlo. Tento ležák má světle zlatou barvu a osvěžující, jemně hořkou chuť s typicky silným buketem.

Zlatý Bažant

Zlatý Bažant je nejoblíbenější a zároveň nejhodnotnější značkou piva na Slovensku. Žádná jiná slovenská značka se nemůže pochlubit více jak milionem prodaných hektolitrů po celém světě.Zlatý Bažant má zářivou, sytě žlutou barvu a vyznačuje se středně plnou chutí a jemnou chmelovou vůní.

Bohém

Prémiový ležák Krušovice Bohém je uvařen z prémiového žateckého chmele - Žatecký Poloraný Červeňák, Sládek a Premiant, který dodává typicky českému ležáku jedinečnou chuť s vyváženou hořkostí. V kombinaci s ječným a pšeničným sladem a vodou z vlastních studní v křivoklátských lesích dostává doslova bohémský rozměr.

Desperados

Pivo Desperados je charakteristické svou nespoutanou chutí a latinskoamerickým temperamentem. Jedná se o unikátní lehce perlivý ležák s příchutí tequily a jemnými ovocnými podtóny.Díky vyššímu obsahu alkoholu (5,9 %) a chuťově vyvážené kombinaci piva s tequilou je ideálním drinkem pro každou party. Ocení ho především lidé, kteří mají rádi netradiční zážitky a nebojí se ničeho nového.

Strongbow

Strongbow je vyroben z 12 nejlepších jablečných odrůd, které jsou nejvhodnější právě pro cider typický hořkosladkou chutí. Ať již ho pijete doma nebo v baru, vždy nejlépe chutná s ledem. Hodí se ke stejným příležitostem jako pivo, má však sladší chuť a obsah alkoholu 4,5%.

SPECIÁLY

Starobrno Zelené pivo

Zelené pivo je nejslavnější speciál v historii vůbec. Vzniká spojením kvalitní vody, ječného sladu vyrobeného z toho nejlepšího moravského ječmene a toho nejjakostnějšího žateckého chmele. Do mladinového kotle se spolu s chmelem během varu přidává i bylinný výluh, který vzniká louhováním několika druhů bylin včetně kopřivy v horké vodě. Důležitým krokem ve výrobě Zeleného piva je přidání likéru pod pečlivým dohledem sládka. Nenechte si na Zelený čtvrtek ujít unikátní pivo charakteristické zelené barvy s bohatou pěnou, příjemnou vůní a neopakovatelnou chutí.

Starobrno Reserva 2016

Tento šestnáctistupňový pivní speciál je určen všem, kteří chtějí sobě a nebo svým blízkým dopřát něco výjimečného.Reserva se vyráběla z pečlivě vybíraných lokálních surovin - pět druhů moravského sladu a jedinečného tršického chmele.Obsahuje 6,5 % alkoholu a koupit ji můžete v lahvích (0,75 l) s korkovým uzávěrem zabalených v dárkové krabici. Jedná se o první produkt Starobrna, který je při dodržení správných podmínek vhodný k archivaci.


Březňák Märzen

K svátku svatého Václava připravují pivovarníci ve Velkém Březně speciální pivo Březňák originální Märzen.

Jedná se o speciální polotmavé pivo s obsahem alkoholu 5,5 % obj. a stupňovitostí 13,2 % hm., které se pyšní plnou chutí a příjemnou intenzivní hořkostí s jemnými karamelovými tóny.


Svatomartinský speciál

Jak sám název napovídá, krušovický Svatomartinský speciál 13 se připravuje k oslavám svátku svatého Martina.

Tento za studena chmelený nefiltrovaný světlý speciál s objemem alkoholu 5,9 % se vyznačujejedinečnou chmelovou vůní, plnou chutí čerstvého chmele a je ideální v kombinaci s tradiční svatomartinskou husou.